Jedną z najbardziej kluczowych kwestii podczas projektowania łazienki jest wybór odpowiednich baterii prysznicowych. W aktualnej ofercie licznych sklepów, zarówno internetowych, jak i stacjonarnych, natknąć się można na bardzo duży wybór takowych. Warto szczególnie zwrócić uwagę na ofertę sklepów specjalizujących się w tym temacie. W przypadku gdy mieszkasz w okolicach stolicy, w miejscowościach takich jak Otwock, Halinów czy Sulejówek warto skorzystać z oferty Inter-Keram.

Jak wybrać odpowiednie baterie?

Ale jak wybrać taką armaturę, która spełni wszystkie wymagania członków naszej rodziny? Należy zwrócić uwagę na parę istotnych kwestii. Po pierwsze, musimy wybrać typ baterii, którą chcemy mieć w swojej łazience. Są:

  • baterie do umywalek
  • baterie prysznicowe

Ważne jest również rozróżnienie na:

  • baterie ścienne
  • baterie podtynkowe

Wszystkie typy mają swoje plusy i zalety. Wybór należy tylko do ciebie. Warto znaleźć trochę czasu, by poczytać na ten temat i wybrać rozwiązanie odpowiednie dla nas.

Pamiętaj

Nie gra roli to, czy mieszkasz w stolicy, czy też w mniejszym mieście, jak. np. Sulejówek, Otwock, Halinów… Zawsze możesz zapoznać się z asortymentem na stronie internetowej. Dzięki temu będziesz miał gwarancję, że produkt, którego poszukujesz, znajduje się w tym momencie w asortymencie sklepu. Ponadto, jeśli chcesz zyskać 100% pewności, zanim przyjedziesz osobiście, zadzwoń i zapytaj o dostępność. 

Bateria powinna być nie tylko użyteczna, ale co równie ważne, pasująca do wnętrza

W dodatku należy pamiętać o tym, że dobrze, by bateria do prysznica dobrze komponowała się z pozostałymi elementami wyposażenia łazienki. Jeśli odpowiednio dobierzemy jej design, to możemy mieć pewność, że całe pomieszczenie będzie prezentować się znakomicie. Jeśli zaś bateria do prysznica będzie się wyróżniać tym, że nie pasuje do reszty, to niestety, nie będzie to wyglądało dobrze.

Dobrym wyborem będą również baterie prysznicowe, które charakteryzują się stosunkowo niskim zużyciem wody. W ten sposób pomożemy nie tylko środowisku, ale i stanowi naszego konta. Ekologiczna bateria do prysznica zapewnia wszakże ogromne oszczędności.